פרופ' בן-עמר אריאל - רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
ויצמן 14 תל אביב,
קומה 14, חדר 1405
מגדל המרפאות
הצמוד לביה"ח איכילוב
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3270504
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השלמת שיניים בתל אביב

 

השלמת שיניים – דברים שחשוב לדעת

 
השן היא אבר חזק מאוד אך ישנם תנאים מסוימים אשר בהם היא עלולה להיפגע, להיסדק או אפילו להישבר. כאשר דבר כזה קורה לא תמיד יהיו כאבים או סימפטומים אחרים. אך במקרים אשר בהם העצב גם כן נפגע אזי הכאבים עלולים להיות חזקים מאוד. בכל מקרה כאשר ישנה חבלה או סדק בשן יש לפנות מידית אל רופא השיניים בכדי שינסה לשקם ולהציל את מה שעדיין ניתן להציל ובכך למנוע הידרדרות נוספת.

סדקים בשיניים כמן גם שברים בשיניים הם כמעט דבר שבשגרה. השן אמנם מאוד חזקה אך בעקבות נפילה, מכה חזקה בפנים או אפילו אכילת מאכל קשה – השן עלולה להישבר. במקרה כזה לממד הזמן יש הרבה מה לומר כאשר במקרים רבים, ככל שהפנייה אל רופא השיניים תיעשה סמוך לאירוע, הרי שניתן יהיה להציל את השן הפגועה.
 

איך משלימים שן שנשברה?

 
כאשר כותרת השן נשברה, כולה או רק חלק ממנה, ישנם מקרים אשר בהם ניתן יהיה לחבר מחדש את החלק הטבעי שנפל. גם במקרים אשר בהם השן כולה נפלה ניתן להחזירה למקומה רק אם שמרו על השן בצורה המתאימה והגיעו אתה במהירות אל רופא השיניים.

לעיתים תבוצע השלמת השן באמצעות חומרי מילוי מתאימים אשר ישלימו את החלק השבור בהתאמה לצבע המקורי של השן.

ישנם מקרים אשר בהם ההשלמה תיעשה על ידי כתר חרסינה. כתרי חרסינה עשויים מחרסינה מותכת על מתכות מסוגים שונים.

לעיתים ניתן יהיה להסתפק בהשלמת השיניים בעזרת סתימה מיוחדת אשר תשלים את החלקים החסרים. אך חשוב לדעת כי לא תמיד הסתימה תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן.
 

חשוב שתדעו!

 
קיימות כמה וכמה שיטות מקובלות המשמשות להשלמת שיניים. כדי לבחור בשיטה הכי מתאימה לכם, חובה לפנות אל רופא שיניים מומחה אשר מכיר היטב את כל השיטות וידע להתאים לכל אחד את השיטה ואת הטיפול האידיאליים עבורו. רק כך הייעוץ יהיה אובייקטיבי והטיפול ייעשה באופן מקצועי.

השלמת שיניים זה לא רק עניין של אסתטיקה. זהו תהליך חשוב הנועד למנוע אובדן שיניים וגם כאבים מיותרים.

אז שימו לב לכל פגיעה בשיניים ואף פעם אל תזניחו!
 
השלמת שיניים בתל אביב והמרכז פרופסור אריאל בן עמר