פרופ' בן-עמר אריאל - רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
ויצמן 14 תל אביב,
קומה 14, חדר 1405
מגדל המרפאות
הצמוד לביה"ח איכילוב
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3270504
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השתלות שיניים בתל אביב

 

השתלת שיניים – כי לגוף יש חלקי חילוף...

 
נדמה כי האיבר היחיד המקבל שתי הזדמנויות במשך החיים אלו הם השיניים. יש לנו את שיני החלב ואחר כך את השיניים הקבועות. כאשר אלה נפגעות, יש לנו את האפשרות של השתלים. אז נכון שחשוב מאוד לשמור על השיניים ועל בריאות הפה באופן כללי, אך אם בכל זאת נפגעו השיניים, יש מה לעשות.
 

השתלת שיניים – כדי שתמשיכו ליהנות מאיכות חיים וממראה אסתטי.

 
פה חסר שיניים זהו פה שמתקשה לתפקד נכון. ישנו חוסר הנוחות באכילה, יש את המראה המאוד לא אסתטי וגם החיוך, איך לומר? לא משהו... ההחלטה לבצע שתלים דנטליים במקרה שכזה היא החלטה מבורכת. התוצאה המושלמת של פה עם שיניים בוהקות וחזקות שווה כל מחיר.
 
לתיאום טיפול או פגישת ייעוץ להשתלת שיניים, התקשרו עוד היום: 072-3270504
 

בוחרים באופציה הטובה ביותר

 
אז אם עד לפני שנים לא רבות, הפתרון של שיניים חסרות היו השיניים התותבות, הרי שכיום הן כבר כמעט נעלמו מהעולם. חוסר הנוחות של השיניים הללו, הטיפול הקבוע שהן דרשו והקושי להתרגל אליהן, גרמו לכך כי כולם בוחרים היום בשתלים הדנטליים. אמנם מדובר בסיפור לא זול, אבל הוא בהחלט שווה את המחיר.
 

בוחרים חיוך מושלם

 
אנשים הסובלים משיניים חסרות סובלים מפגיעה משמעותית באיכות החיים. לא מדובר כאן רק על הקושי באכילה. מדובר גם במראה לא נעים. לעיתים הדבר משפיע גם על הביטחון העצמי כאשר האדם משתדל שלא לחשוף את המצב הבעייתי של הפה ועל כן הוא גם לא יחייך, לא יהיה מעורה בחברה ובקיצור – יסבול...

כיום ניתן להיעזר בטיפולים מהירים במיוחד של השתלות שיניים אשר נעשות תוך זמן קצר כאשר בסיומם ניתן להשיג את החיוך המושלם שנראה היה כי זהו חלום שלא יוכל להתגשם עוד.
 

השתלות שיניים בתל אביב - בוחרים במרפאת מומחים!

 
כדי ליהנות מהתוצאות המושלמות, יש לפנות אל רופא שיניים מומחה בהשתלות שיניים ומנוסה בתחום. לא מדובר בטיפול פשוט. זהו טיפול מורכב אשר דורש הרבה ידע, מקצועיות, ניסיון ודיוק ולעיתים דורש השתלה בהרדמה מלאה, בכדי שהטיפול כולו יעבור בשלום יש לבחון היטב את האפשרויות המוצעות, לברר על אודות המרפאות השונות, להתעניין אצל לקוחות ופציינטים קודמים ואף להתרשם מהתוצאות.
 
השתלות שיניים בתל אביב