פרופ' בן-עמר אריאל - רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן 14 תל אביב,
קומה 14, חדר 1405
מגדל המרפאות
הצמוד לביה"ח איכילוב
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3270504
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כתרים אסטטיים לשיניים בתל אביב

 

כתר לשן – שילוב של מומחיות, ניסיון ואסתטיקה

 
הכתרים תורמים לשיקום הפה במקרים שונים אשר בהם יש צורך בתחליף לכותרת השן. הרכבת הכתר דורשת מיומנות רבה ומקצועיות גבוהה במיוחד מצדו של הרופא, היות ונדרש כאן דיוק מקסימלי. סטייה הכי קטנה בהשחזה של השן או בהרכבת הכתר יפריעו לשילוב הנכון של הכתר בין השיניים. הדבר יגרור אי נוחות, דלקות חניכיים ועוד.
 

כתרים לשיניים – מומלץ אצל רופא שיניים מומחה.

 
קיימים מקרים שונים אשר בהם אנחנו זקוקים לכתר על השן. בדרך כלל לאחר טיפול שורש נותרות השיניים עם קירות דקיקים מדי והן עלולות להישבר. הכתר שמורכב על השן מעניק לשן שנותרה את ההגנה המלאה ומשמשת למעשה כתחליף לכותרת.

גם לאחר השתלה של שתלים דנטליים, מרכיבים על גבי השתל כתר והוא למעשה מעניק לשן את המראה הטבעי וכמובן גם את יכולת התפקוד.

ישנם מקרים נוספים אשר בהם מעוניינים לכסות שיניים שבורות, פגומות או שחוקות ביתר, שיניים שהן בעלות צבע כהה או עכור, במקרים מעין אלו ניתן גם כן להיעזר באפשרות של כתרים שיכסו על השיניים הבעייתיות.
 
לפרטים נוספים על כתרים אסטטיים בתל אביב, התקשרו עוד היום: 050-7821510
 

יש כתר ויש כתר

 
אז האמת היא שעד לפני כמה עשרות שנים הכתרים היו עשויים ממתכת ונצצו מתוך הפה בברק הכסוף או אפילו הזהוב. אך כיום רוב רובם של הכתרים עשויים חרסינה מלאה, או מחרסינה מאוחה למתכת, או מזירקוניה שזו מתכת העוברת עיבוד מיוחד לצורך שימוש דנטלי המאפשר קבלת כתר אסתטי בצבע השן ועמיד יותר כנגד כוחות הלעיסה בהשוואה לכתרי חרסינה, והם מותאמים לגוון השיניים הטבעי. כך שלמעשה הכתר אינו נראה כלל כגוף חריג בפה.

מלבד המראה האסתטי והמושלם של הכתר הוא גם חזק מאוד, הוא יציב והוא משמש כתחליף מעולה לשן שאיננה.
 

גם בין כתרי החרסינה קיימים סוגים שונים.

 
למעשה כתרי החרסינה בנויים ממתכת אשר מעניקים לכתר את היציבות שלה והחרסינה זהו הציפוי שמעל הכתר. ככל שבסיס הכתר יהיה עשוי ממתכת איכותית ואצילה יותר, התוצאה תהיה טובה יותר. הכתר יהיה עמיד מפני התחמצנות, הוא יספח פחות זיהומים, הוא ימנע דלקות חניכיים או נסיגת חניכיים ובקיצור – הוא יתפקד כמעט כמו שן טבעית.

עבודה מדויקת ובנייה מוצלחת של השן על ידי רופא מיומן ומקצועי תוביל לתוצאות הטובות ביותר.
 
hp-pics5