פרופ' בן-עמר אריאל - רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
ויצמן 14 תל אביב,
קומה 14, חדר 1405
מגדל המרפאות
הצמוד לביה"ח איכילוב
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3270504
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיננית בתל אביב

 

טיפולי שיננית – הדרך לשמור על הבריאות והאסתטיקה של השן

 
לא נגזים אם נאמר כי הטיפול אצל השיננית עשוי לחסוך טיפולים מורכבים אצל רופא השיניים. לא לחינם קיימת המלצה לבקר אצל השיננית אחת לחצי שנה. הטיפול המניעתי אצל השיננית הינו פשוט, זול, מהיר ויעיל והוא גם חוסך הרבה כאבי שיניים וכאבי ראש הכרוכים בטיפולים רפואיים מורכבים ויקרים בהמשך. מה תפקידה של השיננית?

אז האמת שלא כולם יודעים מה בדיוק תפקידה של השיננית. מעבר לצחצוח שיניים והסרת האבנית מהשיניים, תפקידה של השיננית היא הדרכה והסברה בכל מה שקשור לבריאות השיניים והחניכיים.

 
 
 
שיננית בתל אביב - פרופסור אריאל בן עמר
 
 
 
שיננית מומלצת בתל אביב
 
 
 
 
 

טיפולי שיננית בתל אביב ללא כאב

 
למעשה ישנן מספר פעולות אשר אותן מבצעים. ראשית, מסירים את האבנית ואת המשקעים שהצטברו על גבי השן, מסלקים את החיידקים ואת התוצרים מעל פני השן, מניחים משחות וג'ל של פלואוריד, מסירים כתמים ופיגמנטים שנספחו לשן והיא גם מדריכים באופן כללי איך וכיצד לשמור על הפה - וכל זה ללא שתחושו כאב כלל.
 

אבנית – מה זה?

 
טיפולי שיננית - למעשה התפקיד המרכזי הוא זוהי הסרת האבנית. מה זה בעצם האבנית? כיצד היא נוצרת ואיך מסירים אותה?

אבן שן נוצרת בעקבות שקיעה של מינרלים ברובד הדנטאלי הצמוד לשן. הרובד מורכב מחיידקים ומתוצרי חיידקים שזה למעשה הדבק שהחיידק יוצר כדי להיצמד לשן. האבן נוצרת גם משאריות מזון שאנחנו צורכים. האבנית היא בצבע אפרפר – צהבהב והיא בעלת מרקם מחוספס מעט. היא פוגעת באסתטיקה ובחלקות של השן.

הקצב בה מצטברת האבנית שונה מאוד מאדם לאדם וחשוב לשים לב לדבר. האבנית מונעת ממברשת השיניים לצחצח ולנקות את השן ואת החניכיים מפני רובד החיידקים כאשר עם הזמן נוצרת דלקת בחניכיים, נגרמת נסיגת חניכיים, נוצר דימום בעת צחצוח שיניים כאשר מכאן ועד להידרדרות מצב הפה הדרך קצרה.

סילוק האבנית הנעשית על יד השיננית מחזירה לשן את המראה הנקי והחלק שלה כאשר פעולת הניקוי אינה פוגעת בשן.
 
לפרטים נוספים ולתיאום תור לשיננית, התקשרו עוד היום: 072-3270504
 

שיננית בתל אביב - חשוב לדעת!

 
מחלות חניכיים זוהי הסיבה העיקרית לאובדן שיניים. ככל שממהרים לטפל בבעיה ושומרים על עקביות הטיפול – נהנים משיניים בריאות וגם יפות. יש מישהו שמוכן לוותר על חיוך מושלם שחושף שיניים צחורות ובוהקות?

אז אם אתם מחפשים שיננית פרטית מומלצת בתל אביב - אנו כאן לשירותכם!