פרופ' בן-עמר אריאל - רופא שיניים בתל אביב
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
ויצמן 14 תל אביב,
קומה 14, חדר 1405
מגדל המרפאות
הצמוד לביה"ח איכילוב
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3270504
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיקום הפה בתל אביב

 
תחום שיקום הפה התפתח מאד בשנים האחרונות. אל הטיפולים המסורתיים הצטרפו טיפולים חדשניים המקצרים את תהליך השיקום והופכים אותו לפשוט יותר.
 
שיקום הפה כולל את כל הקשור בטיפולים הקשורים לפה ולשיניים, החל מסתימות פשוטות, דרך טיפולי שורש ועד השתלת שתלים להרכבת כתרים וניתוחים נלווים כמו ניתוח הרמת סינוס או השתלת עצם. לכן, בחיפוש אחר טיפולי שיקום הפה בתל אביב או בכל מקום אחר חשוב לפנות לרופא שזהו תחום התמחותו והוא צבר בו ניסיון רב.
 
שיקום הפה בתל אביב - פרופסור אריאל בן עמר
 

מה בדיוק כולל שיקום הפה?

 
שיקום הפה הוא באופן כללי החזרת הפה למצבו התקין. מדובר על מלאכה מורכבת הכוללת עבודות משנה שונות בתוכה ומבוצעת על ידי מומחים לרפואת הפה:
 
  • השתלת שתלים לצורך השלמת חסר בשיניים: על השתלים ניתן להרכיב כתר בודד או שיניים תותבות. כמות השתלים המושתלת נקבעת בהתאם לכמות השיניים החסרות. שיטת ההשתלה נקבעת בהתאם לנתוני המטופל. לעיתים נדרש גם ניתוח מקדים של הרמת סינוס או השתלת עצם. אם ניתן נחסכים ניתוחים אלה באמצעות השתלת ארבעה שתלים בשיטת all on 4 או שתלים זיגומטיים המושתלים מעצם הלחי. השתלה ללא ניתוח השתלת עצם או הרמת סינוס הופכת את התהליך לקצר ופשוט משמעותית. עם זאת, מומחה לשיקום הפה בתל אביב יקבע באופן מקצועי ורציני מתי אכן ניתן לבצע השתלה ללא הניתוחים ומתי הם הכרחיים.
  • השלמת שיניים חסרות באמצעות גשר: גשר יכול להוות תחליף לשתלים במקרים בהם החסר בשיניים אינו גדול. הגשר נשען על שתי השיניים הסמוכות לחסר. התקנת גשר היא פשוטה יותר מהשתלת שתלים. התייעצות עם מומחה תביא לבחירת שיטת הטיפול המתאימה.
  • ניתוחי חניכיים: לעיתים הגורם המרכזי לצורך בשיקום הפה הוא מחלת חניכיים או נסיגת חניכיים. במרפאתו של מומחה לשיקום הפה מתבצעים גם ניתוחי חניכיים וטיפול בבעיות חניכיים למיניהן כשכמובן עדיף לפנות כבר עם החשד לבעיה בחניכיים על מנת לפתור את הבעיה כבר בתחילתה.
  • סתימות, טיפולי שורש ועקירות כירורגיות: אמנם מומחה לשיקום הפה מוסמך לעסוק בבעיות מורכבות אך הוא בהחלט יטפל גם בבעיות פשוטות יותר כמו סתימות, טיפולי שורש שלעיתים נדרשים גם להליכים מורכבים יותר או עקירות כירורגיות, למשל של שן בינה הגורמת לבעיות או תחושה לא נוחה.
  • תיקון קו הסגר וטיפול גם באזור הלסת
 

טיפולים אסתטיים

 
טיפולים אסתטיים הם טיפולים משלימים לטיפולי שיקום הפה. ישנה התפתחות רבה גם בכל הקשור לאסתטיקה של הפה. עם הטיפולים האסתטיים נמנים:
 
  • הלבנת שיניים בשיטת הסד באמצעות חומר מחמצן. הלבנה בשיטה זו נעשית ברובה בבית המטופל
  • ציפויי חרסינה
  • כתרים וגשרים מזרקוניה
  • סילוק כתמים שישנם בשן בשיטת מיקרואברזיה
 
לפרטים נוספים ולתיאום תור במרפאה, התקשרו עוד היום: 050-7821510
 

טיפולים מונעים

 
על מנת לחסוך למטופל טיפולים מורכבים פעם נוספת או בכלל, מומחה לשיקום הפה מציע גם טיפולים מונעים שהחשוב בהם הוא טיפולי שיננית. טיפולי שיננית הכוללים סילוק רובד החיידקים וניקוי אבן מונעים הרבה מאוד בעיות בעתיד.
 
פרופ' אריאל בן עמר הוא מומחה לשיקום הפה בתל אביב. כל הטיפולים נעשים בצורה מקצועית על סמך שנים של ידע וניסיון תוך התעדכנות מתמדת בשיטות טיפול חדשות.